Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Prenájom priestoru bývalého kaderníctva.

Ulica: Železničná
Obec: Lučenec
Okres: Lučenec
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
300 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom obchodný priestor bývalého kaderníctva ktorý sa nachádza v centre mesta na Železničnej ulici. Priestor spĺňa všetko pre potreby kaderníctva. Samozrejme je ho možné využiť aj ako kanceláriu alebo predajňu.

Skladá sa z dvoch miestností, kuchynky, malého skladu a WC s umývadlom. Vstup je priamo z ulice alebo aj zo zadnej strany od parkoviska.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
65 m2
Úžitková plocha:
65 m2
Kúpeľňa:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Peter  Prečuch

Peter Prečuch

Spolumajiteľ kancelárie, realitný maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • sora

Od roku 2008 pracujem ako realitný maklér. Rok, odkedy zvádzam tento neľahký boj plný výziev, pri ktorých sa neraz ,,zapotím“, no aj zdanlivo nemožné obchody sa mi nakoniec vždy podarí rozlúsknuť.

Byť realitným maklérom neberiem len ako prácu. Je to môj životný štýl, vášeň, či túžba pomôcť iným a dať rodinám domov. Mám za sebou viac než 300 obchodov, mnohé z nich boli skutočne náročné, no popasoval som sa s nimi. Som nadšenec aj finančného sektora, a preto sa už viac než 8 rokov venujem aj poradenstvu v oblasti hypotekárnych úverov pre všetky banky, akémukoľvek poisteniu či investíciám. Do svojej práce vkladám maximum úsilia, a preto budem nesmierne rád, ak sa obrátite práve na mňa.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti